Польсько-українська робітня для молодих вчених: методологічні проблеми єврейських студій

Програма Єврейських Студій Українського Католицького Університету (Львів) і Інститут Юдаїстики Ягелонського Університету (Краків) запрошують на польсько-українську робітню для молодих вчених: методологічні проблеми єврейських студій.

Час і місце: 11-13 грудня 2016 року, м. Львів, Український Католицький Університет, ауд. 424

Вибір методології в історичних дослідженнях завше є складною проблемою. Наскільки і в який спосіб ця проблема стосується досліджень історії євреїв Центрально-Східної Європи? Чи до досліджень складної історії багатоетнічного регіону “між Берліном і Москвою” вистачить традиційних методологій? Чи належить створити нові, більш адекватні до викликів, перед якими стоять науковці, що займаються різноманітними типами історичних джерел і етнічними групами? Якщо так, то в чому мала б виявлятися її специфіка?

Ці та інші подібні питання будуть предметом дискусії під час робітні для молодих  польських і українських дослідників історії євреїв Центрально-Східної Європи. Учасники представлятимуть свої дослідницькі проекти – дисертації, реалізовані дослідження чи книжки, що готуються до друку – з особливою увагою до використаних і використовуваних методів. Тематика охоплює всі аспекти історії і культури євреїв регіону.

prorgam_ucu