Воркшоп “Історія та спадщина східноєвропейського єврейства з фокусом на Галичині”

12-14 грудня в Інституті Юдаїстики Ягелонського Університету (Краків) відбувся Другий польсько-український воркшоп для молодих дослідників єврейських студій “Історія та спадщина східноєвропейського єврейства з фокусом на Галичині”.
Організатори: програма Єврейських студій УКУ та Інститут Юдаїстики Ягелонського університету
Дякуємо всім учасникам, зокрема десанту з програми юдаїки Києво-Могилянської академії. Дуже цікаво спостерігати за тим, над наскільки різними темами працюють науковці – про єврейський досвід радянської окупації Львова, маргіналії на манускриптах в Кам’янці-Подільському, клезмерська музика, звинувачення в ритуальних вбивствах у радянський час, Гаскала в Галичині, хасидські паломництва та багато інших.
За фото дякуємо Tanyshka Malykh I Darina Podgornova